Mokymas

KVIEČIAME Į KINŲ MEDICINOS SEMINARUS

“ Vienas iš trijų kartu vaikščiojančių žmonių turi būti mano Mokytojas”, - pasakė Konfucijus, turėdamas galvoje, kad kiekvienas, esantis aplinkui, gali mane išmokyti tai, ko iki šiol nemokėjau.

  • Kviečiu kiekvieną Norinčią ir Norintį sužinoti tai, kas galėtų pakeisti požiūrį į mus supantį pasaulį, gyvenimą, sveikatą ir ligas.
  • Seminarų metu kalbame apie kinų medicinos ištakas, senąją kinų filosofiją, vidinę alchemiją, energetinę Žmogaus struktūrą, apžvelgiame dažniausiai pasitaikančių ligų priežastis, jų prevencijos principus. Praktinėje seminarų dalyje kartu mokinamės sveikatos stiprinimo, ilgaamžiškumo metodų - Taiji, Qigong, svarbiausių gyvybinės energijos taškų masažo.
  • Kinų medicina mums gali padėti rasti savo vidinių problemų sprendimus, padidinti gyvybinį tonusą, sustiprinti nervų sistemą, praplėsti savo galimybių ribas, praturtinti ir praskaidrinti gyvenimą.
  • Susitinkame 1 kartą per mėnesį, iš viso 8 kartus. Vieno seminaro kaina - 40 eur. Visų seminarų temos yra ir tarpusavyje susijusios, ir skirtingos. Tad kviečiame negalinčius dalyvauti viename seminare, atvykti į kitus, o galinčius - nepraleisti nebūtinai pasikartojančios galimybės sudalyvauti visuose...Daugiau informacijos apie studijas ieškokite skiltyje Kinų medicinos studijų aprašas, tvarkaraštį rasite skiltyje Seminarų tvarkaraštis. Artimiausio seminaro programą rasite skiltyje Artmiausio seminaro programa.

 

Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis elektroniniu paštu:  info@kinumedicina.lt arba telefonu

8-687-58805.

m.dr. Dainius Butvilas